LNB un LARA sēde 26. janvārī

Cienījamie Latvijas Neirologu biedrības biedri, 26. janvārī notiks Latvijas Neirologu biedrības un Latvijas Anesteziologu un reanimatologu asociācijas kopīga sēde “Aktualitātes un saskarsmes punkti neirologu un anesteziologu reanimatologu praksē” viesnīcā Radisson Blu “Daugava”, Kuģu ielā 24, Rīgā. Sēdes sākums plkst. 15:00.

Sēdes zinātniskā programma:

  1. Atipisks hemolītiski urēmiskais sindroms un tā diagnostika. Aivars Pētersons, prof., dr. med., nefrologs, PSKUS Nefroloģijas centra vadītājs.
  2. Neērtais pacients. Pacienta griba. Eva Šteina, anestezioloģe reanimatoloģe, PSKUS Anestezioloģijas un reanimatoloģijas klīnika.
  3. Anestēzijas veida izvēle akūta insulta endovaskulārai terapijai. Kristaps Jurjāns, neirologs, PSKUS Neiroloģijas klīnikas virsārsts.
  4. Neirodeģeneratīvo slimību aktualitātes un aprūpes īpatnības perioperatīvā periodā un dzīvībai kritiskos stāvokļos. Dace Ziemele, neirologs, RAKUS Gaiļezers Neiroloģijas un neiroķirurģijas.
  5. Neiromuskulāro slimību aktualitātes un aprūpes īpatnības perioperatīvā periodā un dzīvībai kritiskos stāvokļos, intensīvās terapijas nodaļās. Ieva Glāzere, neiroloģe, PSKUS Neiroloģijas klīnikas virsārste.

Lūgums savu dalību sēdē apstiprināt vai noraidīt, izpildot šo formu: https://docs.google.com/forms/d/1YVWdUWchs8lkRewbhnN3lpTBYOr8x2E6tiSbegMYE2k/edit